საქართველოს პრემიერ-მინისტრის ბრძანება №397სახელმწიფო დაცვის სპეციალური სამსახურის თანამშრომლისათვის სამსახურის ზღვრული ასაკის გაგრძელების თაობაზე
საქართველოს პრემიერ-მინისტრის ბრძანება №396დ. სონღულაშვილისათვის „საქართველოს მთავრობასა და თურქეთის რესპუბლიკის მთავრობას შორის სატყეო სფეროში თანამშრომლობის შესახებ" ურთიერთგაგების მემორანდუმის ხელმოწერის უფლებამოსილების მინიჭების თაობაზე
საქართველოს პრემიერ-მინისტრის ბრძანება №395დ. სონღულაშვილისათვის „საქართველოს მთავრობასა და თურქეთის რესპუბლიკის მთავრობას შორის ირიგაციისა და დრენაჟის მართვისა და სამელიორაციო ინფრასტრუქტურის სფეროში თანამშრომლობის შესახებ" ურთიერთგაგების მემორანდუმის ხელმოწერის უფლებამოსილების მინიჭების თაობაზე
30 დეკემბერი 2024
საქართველოს პრემიერ-მინისტრის ბრძანება №392ლევან ხარანაულის საქართველოს იუსტიციის მინისტრის პირველ მოადგილედ დანიშვნის შესახებ
საქართველოს პრემიერ-მინისტრის ბრძანება №391ლ. ხუციშვილისათვის „2019 წლის 18 ივნისის „საქართველოსა და რეკონსტრუქციისა და განვითარების საერთაშორისო ბანკს შორის სასესხო შეთანხმების (ინოვაციის, ინკლუზიურობის და ხარისხის პროექტი - საქართველო I2Q)" მეორე ცვლილების" ხელმოწერის უფლებამოსილების მინიჭების თაობაზე
საქართველოს პრემიერ-მინისტრის ბრძანება №390სახელმწიფო დაცვის სპეციალური სამსახურის თანამშრომლისათვის სამსახურის ზღვრული ასაკის გაგრძელების თაობაზე
საქართველოს პრემიერ-მინისტრის ბრძანება №389შალვა გოგოლაძის საქართველოს სპორტის მინისტრად დანიშვნის შესახებ
საქართველოს პრემიერ-მინისტრის ბრძანება №388საქართველოს კულტურისა და სპორტის მინისტრის პირველი მოადგილისა და მოადგილეებისათვის უფლებამოსილების შეწყვეტის შესახებ
საქართველოს პრემიერ-მინისტრის ბრძანება №387თინათინ რუხაძის საქართველოს კულტურის მინისტრად დანიშვნის შესახებ
საქართველოს პრემიერ-მინისტრის ბრძანება №386თინათინ რუხაძის საქართველოს კულტურისა და სპორტის მინისტრის თანამდებობიდან გათავისუფლების შესახებ